mobil menu
ara ara
Atakent de ingilizce eğitimi

Oxford Atakent Faydalı İçerikler

İngilizce dil eğitimi

Yabancı dil öğrenmek günümüz dünyasında oldukça önemlidir. İlla ki İngilizce değil elbette, farklı ülke dillerini de bilemk size çok büyük avantaj katacaktır. İngilizce biraz daha global bir dil olması sebebi ile yabancı dil eğitimi dendiğinde akla ilk gelen olmaktadır. Bu dili öğrenmek elbette bir çok kapıyı size açmaktadır. Her alan için oldukça önemlidir yabancı dil bilgisi. Son yıllarda internetin de iyice yaygınlaşması ile bir çok firma ülkeler arası ticaret yapmakta ve yabancı dil bilen eleman ihtiyaçı gün geçtikce artmaktadır. Sizde Atakent veya Halkalı da dil eğitimi kurslarımıza hemen katılabilirsiniz.
Atakent İngilizce kursu
Kurslarımız İstanbul Küçükçekmece ilçesinde Atakent ve Halkalı semtlerine yakın bir konumda yer almaktadır. Yaş grupları ile konuşarak dil eğitimi almak için sizide Oxford Atakent'e bekleriz. Yetişkinler ve Okul öncesi İngilizce eğitimlerimiz de vardır. Ayrıntılar için iletişim sayfamızı ziyaret edebilir veya bir çay içmek için kurumlarımıza bekleriz.

Oxford House College Atakent, Kurumsal

Forum Akademi Eğitim Kurumları 2012 yılında Atakent’te butik eğitim konseptinde faaliyete başlamış olup 2 yıl gibi kısa bir süre içinde bölgede 4 şubeye ulaşmış, eğitim alanında örneğine çok az rastlanır bir başarıya imza atmıştır. Bu başarının altında öğrencilerimize verdiğimiz değer, her zaman onların başarısını ön planda tutan anlayışımız en büyük etkendir. Eğitimi tek bir alanda değil, bir bütün olarak gören kurumumuz birçok farklı alanda eğitim-öğretim faaliyetlerine devam etmektedir. Forum Akademi, kurucuları eğitim bilimlerinde master yapmış, öğretmen kökenli olan ender eğitim kurumlarından biridir.
İngilizce
İngilizce alanındaki başarılarımızı uluslararası dil okullarından Oxford House College ile anlaşma yapıp bölgedeki temsilciliğini alarak daha da güçlendirmiş olup çocuk ve yetişkin gruplarında klasik gramer eğitimi yerine yabancı öğretmenler eşliğinde akıcı konuşma kurslarımız ile birçok kişinin İngilizce konuşma hayalini gerçekleştirmiş bulunmaktayız.
Oxford House College
Oxford House College'ta size uygun bir İngilizce kursu vardır. Geleneksel “gramer” tabanlı öğretim tekniklerinin aksine güncel iletişime dayalı (communicative) eğitim vermektedir ve bu sistem öğrencilerin daha fazla ihtiyacı olan işlevsel İngilizce anlamına gelip öğrencilerin İngilizce‘yi konuşabilme yetenekleri üzerinde durma esasına dayanmaktadır.
Forum Akademi
Sınıf ortamında kalabalıkta kaybolmadan, Yaşamdan kopmadan, Daha kaliteli bir eğitim için. Yetişkin İngilizce eğitimleri, 6 - 8 kişilik sınıflarda profesyonel kaynaklardan eğitim. Butik Eğitim anlayışı ile ...
Şubelerimiz
Atakent ingilizce eğitimi kursu nerede Soyak Olimpiakent
Merkez Şube
Atakent ingilizce eğitimi kursu nerede Avrupa Konutları 3
Şube

Bilgi edinin

Her türlü soru, öneri yada geri bildirimleriniz için iletişim formunu kullanabilirsiniz. Yaz okulu 2022
Yakınımızda ki yerleşimler

Laleşehir Konakları, Avrupa Konutları 1 - 2 - 3, Güneş Park Evleri, Ihlamur Evleri, Soyak Olimpiyakent Sitesi, Manolya Evleri, Toki Akasya Evleri, Halkalı Merkez, Atakent Küçükçekmece İstanbul

Atakent Halkalı İngilizce kursu
forum akademi atakent halkalı İngilizce dil kursu atakent halkalı Sınav eğitim kurumları atakent halkalı